Dáme ti dôvod pracovať v Mekáči

Flexibilita
pre každého

Flexibilita pre nás nie je len slovo,
ale fakt, ktorý skutočne žijeme.

Môj tím je naozaj rôznorodý – od študentov, cez stálice v hlavnom pracovnom pomere, až po mamičky a oteckov na rodičovskej – a napriek tomu nám to krásne funguje. Veľká vďaka patrí McDonald´s, ktorý ponúka všetky typy úväzkov. Umožňuje mi tak flexibilne plánovať zmeny a všetci sú spokojní.

Terka
Vedúca reštaurácie

Je to ako druhá rodina

Spoznal som tu veľa kamarátov a našiel som si tu aj dievča.

V Mekáči stretneš proste veľa skvelých ľudí, je tu priateľská atmosféra. Tykáme si bez ohľadu na vek a pozíciu. Dokonca aj šéfovia sú ústretoví a dá sa s nimi dohodnúť. Práca nás dosť stmelila, a tak sa radi schádzame aj vo svojom voľnom čase.

Tadeáš
Shift manager

Ideálna prvá skúsenosť

Nastúpila som už v 16 rokoch s kamarátkou. A bála som sa zbytočne…

Ísť prvýkrát na brigádu je tak trošku strašiak. Všetky tie papiere a nové situácie ma desili. Bála som sa, že nebudem stíhať školu. Ale v Mekáči mi so všetkým poradili a zmeny mi plánovali podľa mojich možností. Kolegovia boli pri zaúčaní trpezliví a milí. Aj vďaka nim som tu už dva roky a môžem zaúčať ďalších nováčikov, napríklad teba ?!

Anička
Barist Master

Kariéra?
Prečo nie...

Väčšina ľudí si myslí, že Mekáč je len o brigádách.
Som dôkaz, že sa mýlia…

Pôvodne som si išiel len privyrobiť. Práca mi ale išla od ruky a tak som rýchlo začal napredovať. Nové pozície prinášali nové výzvy aj skúsenosti. Teraz sa zameriavam predovšetkým na starostlivosť o zamestnancov, ale aj o našich zákazníkov. Som vďačný za príležitosť, ktorú som tu dostal. V Mekáči je jednoducho všetko možné !

Dano
Vedúci zmeny

Privyrábam si.
5 minút od domu

Stabilná práca aj v mojom veku. Odceňujem pohodlie a Mekáč mi ho dáva.

Rodina mi hovorila, že to je len pre mladých. Musím síce potvrdiť, že zvyšujem vekový priemer , ale nikdy to nebolo prekážkou. V Mekáči je vítaný každý, kto má chuť pracovať. Zmeny si plánujem podľa svojich potrieb a možností. A bonusom je, že mi cesta do práce zaberie len pár minút.

Michal
Lobby zamestnanec

Na túto výplatu
sa budeš tešiť !

Chcel som sa osamostatniť.
A kamoši mi poradili v Mekáči…

Prekvapilo ma to, ale naozaj platia lepšie ako konkurencia. Nechcel som byť stále závislý na rodičoch. Sú veci, ktoré práve nutne nepotrebuješ, ale proste ich chceš. A na tie si rád zarobím sám. Aj keď z prvej výplaty som si kúpil vlastne prakticky vodičák. A čo si zaobstaráš z prvej výplaty ty?

Ján
Vedúci zmeny