custom-banner

Brigádnik na administratívny support

08.04.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Pozícia / odvetvie: Administration; Administration Clerk
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,00 EUR/hod.
5€
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: temporary work
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- pracovať s Excelom na mierne pokročilej úrovni - pivotky, funkcie
- pracovať s dátami vo Worde, PowerPointe, PDF
- pripravovať reporty, koordinovať aktivity
- práca s internými aplikáciami - slack, box, mail application
- administratívna práca podľa aktuálnych potrieb tímu

Benefity a ďalšie výhody:

- flexibilná pracovná doba (do 20 hodín / týždeň)
- práca v multikultúrnom prostredí s možnosťou zlepšenia angličtiny
- schopnosť vyskúšať si teoretické poznatky zo školy v praxi

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: First Level University Education (Bachelor's Degree)
Vhodné pre absolventov: Nie

- chuť stať sa dlhodobo súčasťou nášho medzinárodného tímu, na polovičný úväzok
- komunikatívnosť, flexibilita a organizačné schopnosti
- plynulá angličtina
- technické zručnosti s Excel, Word, PowerPoint
- schopnosť pracovať nezávisle a na diaľku s proaktívnym prístupom
- študent 3. alebo 4. ročníka