custom-banner

Pracovník s CNC a fréz v Žarnovici, okamžitý nástup ! Ubytovanie a Doprava k dispozícii!!! PLAT až 1000€

07.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Košice, Region Krupina, Region Prievidza, Topoľčany, Region Trenčín, Trnava, Region Žarnovica, Region Žiar nad Hronom, Zlaté Moravce, Region Zvolen; Handlová, Krupina, Nitra, Prievidza, Sliač, Trenčín, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Machine Industry, Technology and Development, Manufacture; Milling-Machine Operator, Turner, Fitter, Assembler, Machine Operator in Engineering, Worker, Machinist
Ponúkaný plat (základná mzda): od 739€ do 950€ + rôzne príplatky
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Jednoduché ručné, manipulačné práce pri obsluhe hlavne CNC fréz (vkladanie a vykladanie dielcov)
- Kontrolné merania vyrobených opracovaných dielov
- Vizuálna kontrola opracovaných dielov
- Práca s posuvným meradlom (šublerou)
- Práca s technickou dokumentáciou
- Pravidelné zápisy do kontrolných hárkov
- Zabezpečovanie plynulého chodu výroby
- Zodpovednosť a zabezpečovanie poriadku v okolí svojho pracoviska

Benefity a ďalšie výhody:

- Základná mzda 739€
- Príspevok na dopravu až do výšky 100€ mesačne, v závislosti od vzdialenosti
- Ubytovanie ZADARMO pár minút od firmy
- Stravovacie karty – 3,83€ za odpracovaný deň
- Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí
- Možnosť čerpania týždenných záloh

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948328714 alebo zašlite mi Váš životopis na email Ďakujem V prípade, že táto ponuka nespĺňa Vaše predstavy, máme pre Vás množstvo ďalších, o ktorých Vám viem podať bližšie informacie na telefónnom čisle uvedenom vyššie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Vhodné pre absolventov: Nie

- Matematická gramotnosť
- Manuálna zručnosť
- Ochota vycestovať za prácou
- Prax na podobnej pozícií výhodou
- Výborný zdravotný stav
- Spoľahlivosť
- Dôslednosť
- Zmysel pre detail