Lekár - špecialista v špecializačnom odbore urológia - Poliklinika ProCare Medissimo

ProCare, a.s.15.05.2021

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Doctor

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie – špecializácie v odbore urológia * samostatne vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti

Ponúkaný plat

2500 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- motivačné výkonnostné finančné ohodnotenie
- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

full-time

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Flexibilita Zodpovednosť Tímovosť Strategické myslenie