custom-banner

Manipulant v skladových priestoroch s platom až 950€!

01.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Šaľa, Topoľčany, Trnava, Zlaté Moravce; Hlohovec, Levice, Nové Zámky, Piešťany, Prievidza, Vráble, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Transport, Haulage, Logistics; Logistics Officer
Ponúkaný plat (základná mzda): 800€ základný plat + mesačný príplatok + príplatky za nadčasy + stravné lístky
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame prácu v sklade automobilky: Vašou náplňou práce bude:
» príprava výrobkov podľa zadanej objednávky
» práca so scannerom, prepočítavanie kusov
» účasť na inventúrach
» označovanie a skenovanie dielov
» možnosť kurzu na VZV!

Benefity a ďalšie výhody:

» Základná mzda Picker- 800 €
» Mesačný príplatok 5% - 15 %
» Stravné lístky takmer celé hradené zamestnávateľom v hodnote 4,00€
» možnosť absolvovania kurzu VZV a prestupu na pozíciu Skladníka
» príplatky za nadčasy
» doprava ZDARMA!
» možnosť čerpania záloh

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

» flexibilita
» spoľahlivosť
» manuálna zručnosť
» výborný zdravotný stav
» chuť pracovať