NAY a.s.
Nay Elektrodom

Kontrolór pre centrálny sklad

NAY a.s.11.05.2021

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Senec
Prologis park

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Kontrola tovaru pripraveného na expedíciu

- Kontrola interných rozvozárskych áut

- Kontrola všetkých vzniknutých korekcií a odpisov

- Zaúčtovanie rozdielov zistených v evidencii tovaru

- Vykonávanie cyklických inventúr tovaru

- Vykonávanie generálnych inventúr tovaru

- Kontrola tovaru na príjme

- Nastavenie bezpečnostných procesov

- Kontrola zabezpečenia tovaru

- Dozor nad riešením nezrovnalostí tovaru zaslaných na obchodné domy NAY

- Kontrola vývozu materiálu z areálu Centrálneho skladu

- Navrhovanie zmien pracovných postupov a logistických procesov v záujme zvýšenia kvality a efektivity práce

Ponúkaný plat

950 EUR

Upresnenie platových podmienok

950

Benefity a ďalšie výhody

Čo môžeš očakávať od nás?

  • v prípade, že zatúžiš po novej modernej elektronike, máš možnosť si ju kúpiť u nás za zvýhodnené CENY
  • ak Ťa počas dňa prepadne hlad, použiješ svoju stravnú kartu, kde Ti prispievame na STRAVNÉ NAD RÁMEC zákona
  • staráme sa o pitný režim a ponúkame voňavú KÁVU alebo ČAJ v neobmedzenom množstve
  • pomôžeme Ti udržiavať sa fit, a to MULTISPORT kartou a balíčkami čerstvého ovocia na pracovisku ZADARMO
  • vďaka benefitnému systému CAFETERIA si môžeš vybrať ďalšie benefity, ktoré najviac vyhovujú TEBE
  • užiješ si veľa zábavy na NAY PÁRTY a ďalších firemných teambuildingoch
  • môžeš sa spoľahnúť, že Ti preplatíme NADČASY a VÍKENDY
  • rodina je pre nás dôležitá, a preto k narodeniu dieťaťa, svadbe alebo jubileu, dostaneš od nás PRÍSPEVOK
  • zdravie je pre nás takisto dôležité, preto máme SICK DAY
  • ak k nám odporučíš svojho známeho, ODMENÍME ŤA
  • môžeš sa tešiť na mimoriadny ročný BONUS/sezónne ODMENY
  • vážime si dlhodobých a verných zamestnancov, takže môžeš získať DOVOLENKU NAVIAC
  • ak uvidíme, že si šikovný, máš šancu KARIÉRNE RÁSŤ

Termín ukončenia výberového konania

3.6.2021

Druh pracovného pomeru

temporary work, full-time

Informácie pre uchádzača

Ak si sa našiel v tejto pozícii a chceš sa stať súčasťou skvelého tímu progresívnej spoločnosti, neváhaj nám zaslať svoj životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Uchádzačov kontaktujeme spravidla do pár dní od zaslania žiadosti telefonicky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

  • samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
  • príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
  • prax na obdobnej pozícii veľkou výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

NAY je najznámejším a najväčším predajcom spotrebnej elektroniky na Slovensku, s najširším portfóliom produktov čiernej, bielej a počítačovej techniky od najrenomovanejších svetových značiek na svete spolu s rozsiahlou ponukou moderných a funkčných služieb.

- na trh sme vstúpili v roku 1992. Od roku 1998 sme začali budovať sieť moderných veľkoformátových predajní pod značkou NAY Elektrodom s priemernou plochou 1700 m2.

- v súčasnosti máme 36 predajní v 25 mestách po celom Slovensku a 18 predajní Electro World v Českej republike

Adresa

NAY a.s.
Tuhovská 15
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Eliška Sedláčková

  • 8x awarded Superbrands Slovakia
  • Obchodník roka 2019
  • Podporujeme Dobrý anjel