custom-banner

Hľadáme vodičov VZV !!! Mzda až 1 200€! Zabezpečené ubytovanie, doprava a možnosť záloh!

23.03.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Region Galanta, Region Hlohovec, Košice, Region Nitra, Region Pezinok, Region Piešťany, Šaľa, Senec, Topoľčany, Trnava; Galanta, Hlohovec, Leopoldov, Pezinok, Piešťany, Poprad, Sereď, Spišská Nová Ves, Vráble
Pozícia / odvetvie: Transport, Haulage, Logistics; Warehouseman, Personal Vehicle Driver, Forklift Truck Driver
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ + nočný príplatok (60€ až 120€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 185€)
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-práca je v trojzmennom režime
- obsluha vysokozdvižných vozíkov a ťahacích súprav
-prebaľovanie materiálu z veľkých do malých balení
-príprava a napĺňanie vozíkov distribučných súprav
-zásobovanie linky dielcami

Benefity a ďalšie výhody:

Individuálna prémia až dovýšky 185€
Ubytovanie (80€/mesiac)
13. plat vyplácaný raz ročne
Pravidelné zálohy
Zabezpečená teplá strava a pitný režim
Možnosť kariérneho rastu
Doprava zabezpečená
Príplatky za nadčasy
Náborový príspevok za odporučenie nového zamestnanca

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948328714 alebo zašlite mi Váš životopis na email Ďakujem

V prípade, že táto ponuka nespĺňa Vaše predstavy, máme pre Vás množstvo ďalších, o ktorých Vám viem podať bližšie informacie na telefónnom čisle uvedenom vyššie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Vhodné pre absolventov: Nie

Platný preukaz na VZV -podmienka skupiny W1 a C
Skúsenosť s obsluhou VZV
Ochota pracovať v trojzmennom režime
Samostatnosť
Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Záujem o trvalé zamestnanie
Manuálna zručnosť