Vodič skup. C na LKW 12t Bratislava a okolie

20.07.2021 Exsped, s.r.o.
Miesto práce: Parkovanie Petržalka
Bratislava Region; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Transport, Haulage, Logistics; Lorry Driver
Ponúkaný plat (základná mzda): 1050 - 1250 EUR
Platové podmienky od 1000 - 1250 € podľa výkonu a dohody. Hľadáme na TPP alebo na dohodu.

Autá vo vozovom parku: Mercedes Atego, MAN TGL, Renault Midlum
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time, part-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vodič C 12t Bratislava - Petržalka
Hľadáme šoféra nákladného auta na SOLO 12t, Spí sa doma. Parkujeme Bratislava Petržalka.
Jazdíme okolie Bratislavy, Wien, Györ.

Požiadavky: zodpovednosť, spoľahlivosť, fyzická zdatnosť, vodičské oprávnenie C, zdravotná a psychická spôsobilosť, kvalifikačná karta vodiča, karta do tachografu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: C

Požiadavky: zodpovednosť, spoľahlivosť, fyzická zdatnosť, vodičské oprávnenie C, zdravotná a psychická spôsobilosť, kvalifikačná karta vodiča, karta do tachografu

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Exsped s.r.o. poskytuje dopravné služby vlastnými vozidlami na území Slovenskej republiky a území EÚ so špeciálnym zameraním na krajiny ako Rakúsko, Česká republika, Maďarsko a iné.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné pomocné činnosti v doprave

Adresa:

Exsped, s.r.o.
Jašíkova 16
Bratislava
Slovak Republic

Kontaktné údaje:

Martin Mikóczi
Jašíkova 16, Bratislava, 821 03, Slovak Republic