custom-banner

Operátor výroby prístrojových dosiek do áut - Hlohovec (mzda 1200€ brutto)

27.04.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Hlohovec
Pozícia / odvetvie: Automotive industry, Manufacture; Fitter, Assembler, Machine Operator, Production Operator, Worker
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Mzda:

operátor výroby trieda 1 - 4,47€ Brutto / hod, po 12. mesiacoch 4,61€
operátor výroby trieda 2 - 4,60€ Brutto / hod, po 12. mesiacoch 4,77€
Príplatok za poobednú zmenu, nočnú zmenu podľa Zákonníka práce
Príplatok za štátny sviatok 100%, nadčas 25%, sobota, nedeľa 25%
Mesačný bonus po 2. mesiaci max. 100 Euro

cca 1200 € brutto

Práca v 3 zmennej prevádzke /8h/, práca v stoji
Požaduje sa manuálna zručnosť a zmysel pre detail
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 25

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

operátor výroby – výroba prístrojových dosiek, odkladacích skriniek v interiéri auta – kontrola kvality výrobkov a samokontrola, vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu a schémy

3-zmenná pracovná doba - 8 hodinový režim

Priama registrácia a doplnenie informácií k termínom a obsadzovanej prac. pozícii:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
+421908961969
Bezplatne - 0800500502

Benefity a ďalšie výhody:

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné v podobe stravovacej karty
- možnosť záloh - každý týždeň
- zmluvná doprava ZDARMA
- ubytovanie
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie