custom-banner

Finančný manažér (Ref. č.: 11-7-35767/PF)

11.05.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Humenné
Humenné
Pozícia / odvetvie: Finance, Accounting
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 EUR
1800 - 1800 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Zodpovednosť za finančné, strategické plánovanie spoločnosti
- Zabezpečenie finančnej stability spoločnosti
- Zodpovednosť za spracovanie analýz výsledkov hospodárenia spoločnosti
- Spracovanie rozpočtu a finančných plánov spoločnosti
- Kontrola dodržiavania finančných plánov a rozpočtu spoločnosti
- Zodpovednosť za finančné rozhodovania
- Zodpovednosť za spôsob nakladania s finančnými prostriedkami spoločnosti
- Riadenie finančných tokov spoločnosti
- Zodpovednosť za spracovanie finančných reportov, výkazov
- Zodpovednosť za organizovanie finančných procesov na dennej báze
- Riadenie finančného úseku spoločnosti
- Zodpovednosť za implementáciu metodiky účtovníctva, jej koordináciu v súlade s platnou účtovnou, daňovou legislatívou a medzinárodnými účtovnými štandardami
- Riadenie kontrolných finančných mechanizmov
- Komunikácia s finančnými inštitúciami
- Úzka spolupráca s audítormi, finančným a daňovým orgánom štátnej správy
- Kontrola nákladovosti firmy, peňažných tokov
- Zodpovednosť za finančnú analýzu a kontrolu - Analýza Ex Post, Analýza Ex Ante

Benefity a ďalšie výhody:

- Práca na hlavný pracovný pomer priamo v internom stave pre nášho významného klienta
- notebook
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- stravné lístky
- preplatenie nákladov na dopravu nad 30 km
- príjemné pracovné prostredie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Second Level University Education
Jazykové znalosti: English (advanced - C1)
Italian (upper-intermediate - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Vysokoškolské II. stupňa - Ekonomické - účtovníctvo, finančný manažment
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Notes Lotus - pokročilý
SAP - základy
Prax 5 rokov
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Zodpovednosť
- Samostatnosť
- Schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- Schopnosť učiť sa nové veci
- Organizačné zručnosti
- Zvládnutý Time managment
- Odolnosť voči stresu
- Inovatívny prínos
Prirodzená autorita
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - hovorová a písomná forma
- Taliansky jazyk - Výhodou, nie podmienkou