custom-banner

Pracuj ako SMT operátor (obsluha automatických strojov a počítača) - NITRA - 12 hodinové zmeny . Priemerná mzda 1300€ brutto. (doprava, ubytovanie)

04.05.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Nitra
Pozícia / odvetvie: Manufacture; Machine Operator, Production Operator, Technician
Ponúkaný plat (základná mzda): 945 - 1300 EUR
SMT OPERÁTOR 12h - od 945 - 1300,- E / brutto základný plat prvé 3. mesiace 745 EUR/mesiac + dochádzková prémia vo výške 100€ + výkonnostný bonus do výšky 60€ + príplatky za nepretržitú prácu do výšky 254€ po 3. mesiacoch 866 EUR/mesiac + dochádzková prémia vo výške 100€ + výkonnostný bonus do výšky 60€ + príplatky za nepretržitú prácu do výšky 254€
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

SMT OPERÁTOR

-zaujímavá práca s modernými technológiami, obsluha automatických strojov a PC (počítača)
- obsluha linky pre osádzanie súčiastok na dosky plošných spojov
- príprava a výmena súčiastok do osádzacích strojov, dokladanie dosiek do linky
- príprava cínovej pasty a dokladanie určeného množstva do stroja podľa potreby
- zodpovednosť za plnenie výrobných noriem a kvalitu, dodržiavanie OS
- stabilné pracovné prostredie, klimatizácia počas celého roka - stabilná teplota pracovného prostredia 21°C - 22°C
- viaczmenná 12 hodinová prevádzka, príplatky za nočné zmeny
- pracovný režim - deň, noc, voľno a práca aj počas víkendu - ak pracovné zmeny padnú aj na víkendové dni - cyklus 12hodinovej zmennosti sa strieda

Priama registrácia a doplnenie informácií k termínom a obsadzovanej prac. pozícii:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
+421908961969
Bezplatne - 0800500502

Benefity a ďalšie výhody:

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- zaujímavá práca s modernými technológiami, PC
- stravné v podobe stravovacej karty - stravné v hodnote 3,83€
- možnosť záloh - každý týždeň
- doprava - MHD Nitra, prípadne vlastná
- ubytovanie 1,20 € / noc
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovak Republic

Kontaktné údaje:

Mgr. Miroslava Valentíny, PhD.
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovak Republic
Tel: 0908 961 969