custom-banner

Práca v sklade v Nitre! Plat až 950€! Doprava zdarma!

03.03.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Nitra Region, Trnava Region; Region Hlohovec, Region Nitra, Region Piešťany, Trnava; Hlohovec, Leopoldov, Nitra, Piešťany, Sereď
Pozícia / odvetvie: Common Labour, Temporary Work, Transport, Haulage, Logistics; Assistant Worker, Worker, Warehouseman
Ponúkaný plat (základná mzda): 800€ základný plat +dochádzkový bonus až 15% + zákonné príplatky + stravné lístky
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca v sklade, kde bude Vašou náplňou:
- príprava výrobkov podľa zadanej objednávky
- práca so skenerom, prepočítavanie kusov
- označovanie a skenovanie dielov
- účasť na inventúrach

- možnosť kurzu na VZV!

Benefity a ďalšie výhody:

- základná mzda 800 €
- navýšenie mzdy po skúšobnej dobe
- dochádzkový bonus až 15 %
- zákonné príplatky
- stravné lístky v hodnote 4,00€
- možnosť kurzu VZV a prestupu na pozíciu Skladníka
- doprava ZDARMA (zo smeru Trnava, Piešťany, Hlohovec, ... )
- možnosť čerpania záloh
- koordinátor k dispozícii každý pracovný deň

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na 3 zmeny
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- matematická gramotnosť