custom-banner

Hľadáme šikovných vodičov na VZV s platným preukazom a skúsenosťou s prácou na VZV! Možný zárobok až 1100€ a viac. Zabezpečené ubytovanie aj doprava

01.03.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Košice, Region Revúca, Region Spišská Nová Ves; Michalovce
Pozícia / odvetvie: Transport, Haulage, Logistics; Forklift Truck Driver
Ponúkaný plat (základná mzda): 990€+ 5 až 15% bonus za mesiac + zákonné príplatky + stravné lístky 4€
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca s VZV
- vyskladňovanie podľa objednávky
- čítanie zákazníckych objednávok, pracovných objednávok,         dopravných objednávok alebo dokumentov
- preprava materiálu zo skladu k výrobným linkám,
- zásobovanie výrobnej linky komponentmi,
- výkladky a nákladky kamiónov - spolupráca na inventúrach
- práca na 2 zmeny, v budúcnosti na 3 zmeny
- ochota vycestovať za zamestnaním

Benefity a ďalšie výhody:

- možnosť čerpania záloh - doprava ZADARMO

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

ukončené stredoškolské vzdelanie platný preukaz VZV + prax