custom-banner

Práca vo výrobe

26.02.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: CT Park Trnava, Prílohy, Trnava
Trnava
Pozícia / odvetvie: Manufacture; Machine Operator in Engineering
Ponúkaný plat (základná mzda): 745 EUR
745€ + 120€ dochádzkový bonus
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zásobovanie linky materiálom zo skladu, práca s paletovým vozíkom, bremená do cca. 15kg, práca so skenerom, udržiavanie skladu
Práca na dvojzmennú prevádzku
Pracovná doba pondelok - piatok (ranná 6:00 - 14:00h), (poobedná 14:00 - 22:00hod.), príležitostne práca v sobotu (cca. 1-2x mesačne) vopred ohlásené

Benefity a ďalšie výhody:

- stravný lístok v hodnote 3,85 € pri odpracovaní rannej zmeny, + 4,85 € pri odpracovaní poobednej zmeny
- dochádzkový bonus 120€

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- čistý register trestov