custom-banner

Hľadáme operátorov výroby na montáž svetlometov v Topoľčanoch! Doprava zabezpečená! Vhodné pre ženy aj mužov!

18.02.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Topoľčany, Trnava, Zlaté Moravce; Handlová, Nitra, Prievidza, Žarnovica, Žiar nad Hronom
Pozícia / odvetvie: Machine Industry, Technology and Development, Manufacture; Fitter, Assembler, Machine Operator in Engineering
Ponúkaný plat (základná mzda): 700€ + Variabilná zložka mzdy 13% + zákonné prípatky
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovných montážnikov svetlometov do Topoľčian!

Náplň práce:
-Práca vhodná pre ženy aj mužov
-Práca v trojzmennom režime
-Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov  -Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
-Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov

Benefity a ďalšie výhody:

Príjemné pracovné prostredie
Príspevok na dopravu
Doprava zabezpečená z 9 smerov
Príplatky za nočné zmeny
Príplatky za sobotu, nedeľu
13. plat každoročne
14.plat po odpracovaní 5 rokov
13% variabilná odmena
Zabezpečená teplá strava v jedálni (0,69€)
Možnosť zálohy

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontantujte na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

Skúsenosti s prácou vo robe
Samostatnosť
Zodpovednosť
Spoľahlivosť
Ochota pracovať na 3 zmeny
Manuálna zručnosť
Ochota pracovať v stoji