custom-banner

Pracovník odpadového hospodárstva v areáli JLR

15.03.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Pozícia / odvetvie: Assistant Worker, Worker
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 - 1100 EUR
Základná mzda: 850,-€/ hodina -
- výkonnostný bous do výšky 50€ - 100,- EUR
- Príplatok za nočnú prácu: 1,43€/ hod
- Príplatok za prácu v sobotu 1,79 €/hod
- Príplatok za prácu v nedeľu 3,58 €/hod
- Príplatok za prácu vo sviatok 100% z priemernej hodinovej mzdy
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Jedná sa o prácu v areáli Jaguar Land Rover v Nitre - spoločnosť KOSIT WEST . Ide o triedenie a vývoz nadbytočného odpadu z fabriky. Pracuje sa v dvojzmenej prevádzke. Ranná 06:00-14:15 (7,5 hod) Poobedná 14:15-22:30 (7,75 hod).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Jazykové znalosti: Slovak
Vhodné pre absolventov: Áno