custom-banner

Montáž autosedačiek pre známe automobilové značky so zabezpečeným ubytovaním dopravou benefitmi a mzdou v priemere 1058€ brutto (Voderady ) Nástup ihneď !!

31.05.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Voderady
Banská Bystrica Region, Bratislava Region, Košice Region, Nitra Region, Prešov Region, Trenčín Region, Trnava Region, Žilina Region; Trnava
Pozícia / odvetvie: Automotive industry, Manufacture; Fitter, Assembler, Machine Operator, Production Operator, Worker
Ponúkaný plat (základná mzda): 765 EUR
základný plat: 765€/brutto-v priemere 1058€ brutto
výkonnostný, dochádzkový bonus- 17% Základnej mzdy - (130€)
mesačná dochádzková odmena 100€ (podmienka je odpracovaný celý mesiac
bez PN a Absencii)
príplatok za prácu v noci -40% minimálnej hodinovej mzdy
príplatok za prácu v sobotu - 50% minimálnej hodinovej mzdy
príplatok za prácu v nedeľu - 100% minimálnej hodinovej mzdy
príplatok za nadčas cez víkend - 50%priemerného hodinového zárobku
príplatok za nadčasovú prácu - 25% z priemerného hodinového zárobku
príplatok za prácu počas sviatku - 100% priemerného hodinového zárobku
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame stabilnú prácu v jednej s najváščích automobilových spoločností na Slovensku. Hľadáme šikovných operátorov do výroby kde náplňou práce bude :
výroba špičkových sedačiek pre svetové automobilové značky, montáž dielov, obsluha montážnej linky, kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu, dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality.

Benefity a ďalšie výhody:

Strava je zabezpečená v závodnej jedálni (zrážka len 0,74€ za obed)
V prípade nadčasov má zamestnanec nárok na stravný lístok v hodnote 4€
(zrážka len 0,74€ za stravnú jednotku)
Príspevok na stravu zabezpečujeme stravovacími kartami EDENRED

Ubytovanie v ubytovni Nukleon zdarma

zálohy

mzda načas

V prípade záujmu o danú pracovnú ponuku je potrebné zaslať CV prípadne nás kontaktovať na uvedenom t.č.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Áno

Fyzická zdatnosť, dobrý zrak, bez zdravotných obmedzení
Pravidelná dochádzka bez PN a absencii
Precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov