custom-banner

Obsadzujeme pozíciu manipulant v logistickom centre v Bratislave s ubytovaním zdarma / muži, ženy,páry

28.07.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Devínska Nová Ves
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Transport, Haulage, Logistics; Controller, Fitter, Assembler, Production Operator
Ponúkaný plat (základná mzda): 848 EUR
Manipulant Logistiky – 848,- € / priemerná mzda 1000 € /brutto podľa ZP
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vychystáva diely podľa objednávok a vizuálne ich kontroluje. Práca je v stoji a v tempe. Jednotlivé diely ukladá do pristavenej techniky (komisionálny vozík). Po vychystaní ich technika, vodič VZV, alebo manipulant ručne - na komisnom vozíku, dopraví na linku

Benefity a ďalšie výhody:

1. dvojzmenná prevádzka: od pondelka do piatka, týždeň ranná (06:00 - 14:00), týždeň poobedná (14:00 – 22:00)
2. 2. trojzmenná prevádzka: od pondelka do piatka, týždeň ranná (06:00 - 14:00), týždeň nočná (22:00 – 06:00)a týždeň poobedná (14:00 – 22:00) Zamestnanci majú možnosť pracovať aj nadčas

stravný lístok vo výške 3,83€
ubytovanie zadarmo
nástup okamžitý

V prípade záujmu je potrebné zaslať životopis prípadne telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Áno