Perfektně placena dlouhodobá brigáda

06.05.2021 LECCI s.r.o.
Miesto práce: Work from home, Slovak Republic; Banská Bystrica Region, Bratislava Region, Košice Region, Nitra Region, Prešov Region, Trenčín Region, Trnava Region, Žilina Region
Pozícia / odvetvie: Administration Clerk, Assistant, Finance Consultant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR/mesiac
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: temporary work
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Potřebujeme založení platebních bran u Tatrabanky a VUB a dlouhodobou posluhu přijímáni online plateb.
Existence IČO, bez rozdilu OSVČ nebo SRO, je nezbytnou podmínkou.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Patříme mezi přední společnost na českém i slovenském trhu, která dodává zařízení, výrobky a materiály, poskytuje služby a poradenství pro výrobní firmy v elektrotechnickém průmyslu. Tato společnost byla založena již v roce 1996, tehdy ještě pod názvem SPL Systém, s.r.o. Společnost začínala jako dovozce předních technologií pro osazování desek s plošnými spoji. Ihned po vzniku začala společnost importovat pájecí techniku, zařízení na zpracování kabelových svazků, výrobní materiály a další zboží. Postupem času se společnost etablovala na celém území ČR.

Oblasť pôsobenia:

Vnútrozemská osobná vodná doprava

Adresa:

LECCI s.r.o.
Zelená 2C/X3
Banská Bystrica
Slovak Republic

Kontaktné údaje:

Denisa Peniaková
Zelená 2C/X3, Banská Bystrica, 974 04, Slovak Republic