Pracovník v klientskom centre

13.05.2021 Dana Puciová

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Michalovce, Sečovce
Pozícia / odvetvie: Administration Clerk, Client Consultant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
- variabilná zložka
- kvartálne bonusy od 333 Eur do 999 Eur
- zvýšenie príjmu už po 3 mesiacoch
- výnimočné platové ohodnotenie v rámci najsilnejšej spoločnosti a možnosť kariérneho rastu
- bližšie informácie a detaily odmeňovacieho systému na osobnom pohovore
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Na pobočku v Sečovciach a Michalovciach prijímame dvoch pracovníkov.

Pracovná náplň:
- práca na pobočke
- administratívna činnosť
- kontakt s klientmi na pobočke a online formou
- práca s databázou
- príprava podkladov pre manažéra
- archivácia

Benefity a ďalšie výhody:

- teambuildingové akcie
- pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností
- zázemie jednej z najväčších spoločností
- možnosť prispôsobenia pracovnej doby – flexibilita
- všetky školenia úplne bezplatné
- finančné a materiálne benefity
- podpora realizácie nápadov, ktoré by boli obojstranne prospešné

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vodičský preukaz: B

Zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, spoľahlivosť.