custom-banner

Šalovač - Betonárka - Rakúsko

08.05.2021 G P S Trade s.r.o.
Place of work: Austria
Position / industry: Carpenter
Salary offered (basic salary): 2900 EUR
V závislosti od vzdelania a predchádzajúcich skúseností.
Pre bližšie informácie ohľadom platových podmienok nás kontaktujte.
Mzda je uvedená v Brutto.
Start date: by agreement (ASAP)
Type of employment: full-time
Number of vacancies: 10

Job information

Job description, information about job:

Pre nášho klienta v Rakúsku hľadáme vhodných uchádzačov na stavebnú pozíciu Šalovač do betonárky v Rakúsku.

Náplň práce:
- výroba betónových prefabrikátov
- viazanie železa do formy
- práca na objednávky, podľa plánu

Je potrebná predošlá prax na rovnakej alebo podobnej pozícii, ovládať nemecký jazyk a mať vlastné auto.

Sme špecialisti pre krajiny Rakúsko a Nemecko. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI, pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce!

V prípad záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom našej elektronickej databázy na www.gpstrade.sk, alebo nás kontaktujte
Kontaktná osoba: Zuzana Hakeová
Tel.: 0911428832

Benefits and other advantages:

- ubytovanie zabezpečené (príspevok)
- diéty
- rakúska pracovná zmluva
- zdravotné, sociálne poistenie
- 13. a 14. plat
- Sprostredkovanie je BEZPLATNÉ!

Information for the applicant:

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti sprostredkovania práce v EU.
Sme špecialisti pre krajiny Nemecko a Rakúsko. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce!

Employee requirements

Minimum required education: Secondary with Leaving Examination
Language skills: German (intermediate - B1)
Suitable for graduates: No
Driving license: B

Generally required knowledge:

- ovládanie nemeckého jazyka na pokročilej úrovni
- prax na rovnakej alebo podobnej pozícii
- flexibilita
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- teamový hráč
- auto
- min. 3 roky prax

Company information

Company characteristics:

Spoločnosť GPS Trade je založená odborníkmi z oblasti personalistiky od roku 2007. Poskytujeme komplexné služby v oblasti personálneho poradenstva, zaisťovania komplexných služieb outsourcingu – prenájme pracovných síl v rámci Európskej Únie.

Sme mladá, dynamicky rastúca spoločnosť. Špecializujeme sa na pracovné pozície hlavne v oblasti elektromontáží, elektroinštalácií na stavbách, cez odborné pozície v stavebníctve ako aj pracovné pozície pre inštalatérov-vodárov.

Naším záujmom je služby nielen neustále rozširovať o nové ponuky, ale predovšetkým neustále zvyšovať kvalitu našich služieb.Prostredníctvom našich služieb poskytujeme partnerom efektívne riešenie pokrytia dočasných zdrojov.

Disponujeme odborným personálnym tímom pracovníkov, ktorí spĺňajú najvyššie požiadavky kladené na odbornú prípravu a profesijné schopnosti. V realizačnom tíme našej spoločnosti pracujú ľudia s dlhodobými skúsenosťami v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov.

Area of operation:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adress:

G P S Trade s.r.o.
Letná 40
Košice
Slovak Republic
www.gpstrade.sk

Contact information:

Zuzana Hakeova
Letná 40, Košice, 040 01, Slovak Republic
Tel: 0911428832

Other company offers