custom-banner

Spustený nábor Bánovce n. Bebravou!! Pracuj ako operátor výroby svetlometov. Mzda až do 850 € ! Doprava zo smerov Partizánske a Prievidza zdarma !

20.02.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Partizánske; Prievidza
Pozícia / odvetvie: Manufacture; Machine Operator in Engineering
Ponúkaný plat (základná mzda): 623 € základ + 20 % variabilná zložka + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-Montáž osvetlenia automobilu (výroba svetiel)
-Trojzmenná prevádzka
-Práca v takte
-Nočné zmeny
-Práca v stoji
-Práca na linke

Benefity a ďalšie výhody:

-Doprava zdarma
-Stravovanie priamo v závode
-Výber z 5 druhov jedál
-Zákonné príplatky
-Nenáročná práca
-Stabilné zamestnanie
-Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

-Chuť pracovať
-Zdravotná spôsobilosť
-Dobrá motorika prstov
-Manuálna zručnosť