custom-banner

Práca operátora výroby s nárazníkmi v Lozorne! Nástup JANUÁR 2021! Mzda až1200€! Zadarmo ubytovanie a doprava!

28.12.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bratislava, Senec, Trnava; Levice, Malacky, Nitra, Pezinok, Šaštín-Stráže, Senica, Sereď, Vráble
Pozícia / odvetvie: Manufacture; Fitter, Assembler, Machine Operator in Engineering, Worker
Ponúkaný plat (základná mzda): 742€ + dochádzkový bonus 130€ + výkonnostný bonus do 23% + zákonné príplatky = 1200€
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme operátorov do výroby na prácu s nárazníkmi do Lozorna:
Nie je to práca na linke!
Práca je v trojzmennom režime
Operátor zabezpečuje kompletnú montáž nárazníka
Skrutokovanie, lepenie, montovanie, klipovanie či vŕtanie
Vizuálna kontrola dielcov

Benefity a ďalšie výhody:

Navýšenie platu po skúšobnej dobe na 793 €
Dochádzkový bonus až 130€
Bonusy do výšky 23%
Nočné príplatky až 100€
Príplatky za nadčasy
Príplatky za sviatok 150%
ZADARMO doprava a ubytovanie
Možnosť pravidelných záloh

Ak Vás naša ponuka zaujala,neváhajte zaslať svoj životopis, alebo nás kontaktujte na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Vhodné pre absolventov: Nie

Skúsenosť s prácou vo výrobe a v takte
Manuálna zručnosť
Spoľahlivosť
Samostatnosť
Zodpovednosť
Záujem o trvalé zamestnanie
Ochota pracovať na zmeny