Vodič VZV - Lozorno, v sklade pneumatík s dopravou

25.11.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Lozorno
Region Malacky
Pozícia / odvetvie: Transport, Haulage, Logistics; Forklift Truck Driver
Ponúkaný plat (základná mzda): 780 EUR
940€ /základ+ odmeny/ + 100 €variabilná zložka + príplatky
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Logistická podpora, zabezpečenie plynulého chodu pracovnej zmeny,
- Príjem a výdaj tovaru,
- zásobovanie výroby výrobným materiálom,
- systematické uskladňovanie a distribúcia kompletných výrobkov.
- preskladňovanie tovaru.

Benefity a ďalšie výhody:

- dlhodobá a stabilná práca

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

- Platný VZV preukaz (W1),
- Prax na VZV aspoň 1 rok.