custom-banner

Výroba autosedačiek pre Audi Q7/ Volkswagen

25.02.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Trnava; Hlohovec, Malacky, Stupava
Pozícia / odvetvie: Automotive industry, Manufacture; Automotive Design Engineer, Auto Mechanic, Machine Operator, Production Operator, Worker
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 - 1200 EUR
- výkonnostný a dochádzkový bonus
- príplatok za nadčas, sviatok, víkend
- príplatok za nočnú zmenu
- stravné lístky vo výške 3,83 eur/ deň
Termín nástupu do práce: from 26.11.2020
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výroba autosedačiek najmä AUDI Q7 a VOLKSWAGEN, práca je vykonávaná na linke , v prvej fáze montáže sa montuje na autosedačku podsedák, elektronika, bezpečnostné prvky, následne pur pena a nakoniec sa naťahuje koža.

Benefity a ďalšie výhody:

- možnosť ubytovania v Lozorne alebo Stupave
- doprava zabezpečená firemným autobusom
- vyplácanie týždenných záloh
- bezúročné mikropôžičky
- bezplatné právne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Jazykové znalosti: Slovak
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovak Republic

Kontaktné údaje:

Veronika Šabiková
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovak Republic
Tel: +421917839691