Hľadá sa poštový doručovateľ pre poštu Bernolákovo

20.11.2020 Slovenská pošta, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bernolákovo
Bratislava Region
Pozícia / odvetvie: Transport, Haulage, Logistics; Delivery Person
Ponúkaný plat (základná mzda): základná mesačná mzda 670€/brutto
Termín nástupu do práce: 15.12.2020
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Doručovanie všetkých druhov zásielok a výkon iných činností spojených s hmotnou zodpovednosťou vrátane triedenia zásielok na doručovacie rajóny, poskytovanie informácií v zmysle Poštových podmienok a ponuky a predaja produktov pošty a jej zmluvných partnerov a pod.

- pracovná doba pondelok až piatok
- prac. úväzok 37,50 hod. týždenne
- doba určitá do 31.1.2021 /zástup za dlhodobú PN/

Vzhľadom na vyšší počet uchádzačov budeme kontaktovať len tých, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination

Osobnostné predpoklady:
komunikačné schopnosti, spoľahlivosť, samostatnosť, presnosť, bezúhonnosť (čistý register trestov), vek nad 18 rokov, doručovanie bicyklom

Úroveň ovládania výpočtovej techniky:
základná

Úroveň znalosti cudzieho jazyka:
nevyžaduje sa