Dispečer cestnej prepravy

29.10.2020 HELICAR Slovakia, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: West point Park D2
Region Malacky; Malacky
Pozícia / odvetvie: Dispatcher
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Platové podmienky budú spresnené na osobnom pohovore na základe skúseností uchádzača
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Termín ukončenia výberového konania: 30.11.2020
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Denné plánovanie rozvozov zásielok
Objednávanie vozidiel a komunikácia s dopravcami
Administratívne práce súvisiace s prácou disponenta/dispečera v špedično-logistickej spoločnosti s prevádzkou v Lozorne

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Jazykové znalosti: English (intermediate - B1)
Hungarian
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Práca v kolektíve
Komunikatívnost a odhodlanie
Zodpovedný prístup k práci