Elektrikár

25.04.2021 ELEKTRON - SK s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves
Drevárska 2
05201

Region Spišská Nová Ves
Pozícia / odvetvie: Electrotechnics and Power Engineering; Electrician
Ponúkaný plat (základná mzda): 820 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

K ponúkanej základnej zložke mzdy vo výške od 657,- pre absolventa do 976,- €/mesačne, ktorá závisí od stupňa preukázania odbornej spôsobilosti zamestnávateľ ďalej poskytuje odmenu za vzornú dochádzku, výkonnostno-osobnostnú odmenu.

Po skončení skúšobnej doby zamestnávateľ ponúka zvýšenie mzdy v zmysle firemnej politiky a každoročnú valorizáciu miezd.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
820 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
21. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
10. 5. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

ElektrotechnikaStavebníctvo

Náplň (druh) práce
Kompletné elektroinštalačné práce, vysekávanie otvorov, rýh do stien a podláh a odblankovávanie elektrických vodičov a káblov.
Výroba rozvádzačov, čítanie technickej dokumentácie a navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia.
Zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení.
Diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom vedení.
Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov.

Záujemcovia zašlú mailom životopis. Vybraných záujemcov oslovíme.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika
Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika
Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)
Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Počítače:
  • Open Office - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Požadujeme minimálne §21 podľa platnej vyhlášky.

Osobnostné predpoklady
  • predstavivosť
  • praktické myslenie
  • technický talent
  • precíznosť (presnosť)
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

ELEKTRON - SK s.r.o.
Drevárska 2
05201 Spišská Nová Ves
Slovensko