Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

128,- Kč/hod, zdarma do práce - Operátor výroby Žebráky

TRANSFER International Staff k.s.24.07.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Obsluha a seřizování strojů a robotů
Montáž a kompletace výrobků
Zodpovědnost za kvalitu, kontrola kusů

Upresnenie platových podmienok

21074

Benefity a ďalšie výhody

Příplatky za odpolední směnu 6,-Kč/hod
Příplatky za noční směnu min. 12,-Kč/hod
Variabilní složka mzdy (prémie, podíly, odměny…) - osobní ohodnocení 17,- Kč/hod
Svoz zdarma
Dotované stravování v závodní jídelně
5 týdnů dovolené
Mzda je na osobním účtu nejpozději 15. den v měsíci
Zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
Ubytování zdarma - po splnění měsíčního fondu
Odměny k životním a pracovním jubileím

Druh pracovného pomeru

full-time

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základní vzdělání

Všeobecne požadované znalosti

Ochota pracovat ve směnném režimu
Manuální zručnost, trpělivost, pečlivost
Smysl pro disciplínu, zodpovědnost a dodržování pořádku
Týmovou práci