Brusič nožov - nástrojár

12.04.2021 Greentech Slovakia s.r.o.

Miesto práce: Partizánska cesta 4634 (bývalý areál Cementárni)
Banská Bystrica
Pozícia / odvetvie: Grinder/Cutter, Toolmaker
Ponúkaný plat (základná mzda): 803 - 1123 EUR
803,- eur hrubá mzda + 320,- eur variabilná zložka brutto
- príplatky v závislosti od dochádzky, kvality, splnenia plánu, zručnosti
- stravné lístky, príplatky v zmysle zákona
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovného, zodpovedného a manuálne zručného kolegu, ktorého povinnosťami bude:
- brúsenie, nastavovanie a výmena nožov na linke na spracovanie PET fliaš,
- pravidelná a operatívna údržba a oprava technologických zariadení a náradia,
- zodpovednosť za presnú evidenciu a inventarizáciu nožov, náhradných dielov a náradia používaného pri svojej práci,
- zodpovednosť za čistotu a údržbu brúsky
- dohliada na čistotu odpadových vôd

Chceš sa stať súčasťou rozvoja recyklačného priemyslu na Slovensku ? Chceš pracovať na najmodernejšej recyklačnej linke na PET fľaše v širokom okolí? V Tvojom slovníku sa nenachádzajú slová nedá sa, neviem, nechcem ? Máš chuť napredovať ?
Ak je väčšina Tvojich odpovedí kladných, radi Ťa privítame v našom tíme.
Ďakujeme za zaslanie profesného životopisu na email Prípadné otázky Vám zodpovieme telefonicky v pracovných dňoch od 08.00 do 16.00 hod.
Dovoľujeme si Vás informovať, že na osobný pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť, presnosť, dochvíľnosť, trpezlivosť, samostatnosť
- dokonalá znalosť zariadenia na brúsenie nožov
- zváračský preukaz výhodou