Baví Vás účtovníctvo a aktívne hovoríte po nemecky? Potom ste to práve Vy, koho hľadáme! Využite príležitosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti ako

01.12.2020 AuJob s.r.o. - Personálny servis

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Pozícia / odvetvie: Administration, Finance, Accounting; Administration Clerk, Invoice Clerk, Payroll Accountant, Accountant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1250 € btt
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.

Ste rodený účtovník? Napĺňa Vás práca s číslami? Máme pre Vás pozíciu účtovníka v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti.

Čo Vám táto pozícia prinesie:
• rozšírite si svoje znalosti z oblasti účtovníctva, získate nové zaujímavé skúsenosti z medzinárodného prostredia
• budete mať priestor aktívne využívať nemecký a anglický jazyk v komunikácii s kolegami v zahraničí
• pracovať budete v príjemnom prostredí a priateľskom kolektíve

Ako člen účtovného oddelenia budete:
• pripravovať doklady pre nemecky hovoriace krajiny pre potrebné k zaúčtovaniu a zodpovedať za ich správnosť a úplnosť
• účtovať a evidovať prijaté faktúry, poistné udalosti, dobropisy, nevyfakturované dodávky, rezervy, pokladnicu a banky (v rakúskych účtovných štandardoch)
• tvoriť a spravovať dodávateľské účty (zakladanie účtov, ich kontrola, čistenie účtov)
• komunikovať s dodávateľmi v prípade neuhradených platieb
• aktivity súvisiace s mesačnou / ročnou uzávierkou
• vyhodnocovať štatistiky a pripravovať podklady podľa požiadaviek nadriadeného

Benefity a ďalšie výhody:

Znalosti:
znalosť podvojného účtovníctva a finančného výkazníctva

Požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Zameranie štúdia:
financie, účtovníctvo, ekonomika
Cudzie jazyky:
anglický jazyk-B1
nemecký jazyk-B2
Osobnostné predpoklady:
orientácia na detail, analytické myslenie, dobrý time-management

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Jazykové znalosti: English (upper-intermediate - B2)
German (proficiency - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Pri výkone práce potrebujete:
• min. 2 roky na obdobnej pozícii
• aktívnu znalosť nemeckého jazyka na úrovni B2 a anglického jazyka na úrovni B1/B2
• teoretické znalosti v oblasti podvojného účtovníctva
• pokročilá znalosť MS Excel
• dobré organizačné schopnosti, schopnosť určovať si priority a pracovať samostatne
• byť otvorený učiť sa novým veciam