custom-banner

Zamestnaj sa v logistike ako operátor alebo vodič VZV, CXT nástup IHNEĎ , ubytovanie zdarma. Nástupný BONUS 100€

25.07.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Bratislava -Devínska Nová Ves
Czech Republic, Slovak Republic; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Automotive industry, Transport, Haulage, Logistics; Warehouseman, Forklift Truck Driver
Ponúkaný plat (základná mzda): 881 - 957 EUR
MANIPULANT 881€ (osobné ohodnotenie 0-20% zo základnej mzdy, nadčas 25% alebo 50% z priemernej mzdy,
príplatok - noc 1,433€/hod, poobedná 0,40€/ hod, za prácu v sobotu a nedeľu podľa zákonníka práce, dochádzka 50,-€ ) UBYTOVANIE ZDARMA !!

VODIČ VZV/CX 957€ (osobné ohodnotenie 0-20% zo základnej mzdy, nadčas 25% alebo 50% z priemernej mzdy,
príplatok - noc1,433€/hod, poobedná 0,40€/ hod, za prácu v sobotu a nedeľu podľa zákonníka práce, dochádzka 50,-€ ) UBYTOVANIE ZDARMA !!
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 6

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

MANIPULANT : príprava materiálu na výrobnú linku na základe súpisky
video k pracovnej pozícii:

VODIČ VZV/CXT: skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky
https://www.youtube.com/watch?v=7dVefJkiYJU-- spolupracovať s ostatnými členmi tímu

-- pracovať podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a prestupov spoločnosti
-- práca na 3 zmeny
-- oprávnenie VZV W1/ možnosť zaškolenia /

Benefity a ďalšie výhody:

- pracovná zmluva
- stravný lístok v hodnote 3,83€
- Ubytovanie zdarma
- bezplatná právna poradňa
- bezúročné mikropôžičky
- sociálny program
- rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátorom

Informácie pre uchádzača:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovak Republic
www.e-personal.eu

Kontaktné údaje:

Eva Križovenská
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovak Republic
Tel: 0948 002 048