Obsluha flexografického tlačového stroja - Práca vhodná pre mužov

12.07.2021 FLEXAPRINT, s.r.o.

Miesto práce: Slovak Republic; Trnava Region; Region Hlohovec; Hlohovec
Pozícia / odvetvie: Printer
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
+ mimoriadne odmeny
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Zodpovednosť za prípravu, tlač a preventívnu údržbu tlačových zariadení
• Vedenie evidencie výrobných operácií pred a počas tlače
• Zodpovednosť za nastavenie, priebežnú kontrolu a kvalitu tlače
• Vykonávanie evidencia materiálu
• Dodržiavanie a riadenie sa vypracovanými internými SOP

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Áno

• Samostatnosť
• Flexibilita
• Technická a manuálna zručnosť, precíznosť
• Vysoká miera spoľahlivosti a zodpovednosti
• Zmysel pre detail
• Znalosť práce s PC výhodou