Pivárnička nad Rinkom - Kuchár

09.04.2021 MAK´S, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: <strong>Radlinského 6, Hlohovec</strong>
Trnava Region; Region Hlohovec; Hlohovec
Pozícia / odvetvie: Tourism, Gastronomy, Hotel Industry; Cook
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 1400 EUR
Termín nástupu do práce: from 1.5.2021
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca v kuchyni - varenie a príprava jedál podľa posledných trendov (oblohy na tanier nedávame :-).
Varenie obedového a v poobedných hodinách stáleho a lá cart menu.
Práca od 7:30 do 20:00 počas obmedzení v súvislosti s Covid-19. Za plnej prevádzky smena od 7:30 do 22:00. Pracuje sa krátky-dlhý týždeň.

Informácie pre uchádzača:

Moderná piváreň v centre mesta s mladým kolektívom.
Prax podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

Zodpovednost, skusenost, pracovitost