Programátor priemyselných robotov

25.11.2020 SUPER VISION s. r. o.

Miesto práce: Práca vyžaduje cestovanie do krajín EU aj mimo EU.
Žilina Region; Region Čadca
Pozícia / odvetvie: Information Technologies - Software; Programmer
Ponúkaný plat (základná mzda): 1650 EUR
Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností uchádzača.
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Termín ukončenia výberového konania: 31.12.2020
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Programovanie robotov zn. ABB, Kuka, Yaskawa,Fanuc podľa technickej dokumentácie a požiadaviek výroby.
- Kompletné uvedenie robotov do prevádzky.
- Diagnostikovanie porúch a ich odstraňovanie s dôrazom na minimalizovanie odstávok.
- Vytváranie a úprava offline a pohybových programov.
- Kontrola a korekcie dráh robota a zvarov, nastavovanie parametre zvárania.

Benefity a ďalšie výhody:

- 13. plat
- výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (každý až do výšky mesačného platu)
- príspevok do 3. piliera
- firemné auto
- príspevok na stravovanie zamestnancov poskytovaný nad rámec zákona
- príspevok na zdravotnú starostlivosť, resp. príspevok zamestnávateľa na relaxačné pobyty nad rámec zákona
- možnosť odborne sa rozvíjať, školenia a kvalifikácie
- perspektíva do budúcnosti

Svoje životopisy zasielajte prosím na email info @ supervision.ges.eu

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho výberového konania. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Jazykové znalosti: English (upper-intermediate - B2)
German (upper-intermediate - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- MS Office – pokročilý
- znalosť VASS štandardu - výhodou
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- prax s programovaním zváracích robotov
- zodpovedný prístup k práci
- ochota učiť sa novým veciam
- mechatronik- elektro vyhláška výhodou
- práca vyžaduje cestovanie