custom-banner

Práca na dohodu, len na jednu zmenu - Montážnik vo výrobe

28.09.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Gajary
Region Malacky
Pozícia / odvetvie: Manufacture; Machine Operator in Engineering
Ponúkaný plat (základná mzda): 6,50 EUR/hod.
6,50€/brutto hodina + 0,50€ príspevok na dopravu
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: temporary work
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Montážnik:

- vykonáva dennú operatívnu činnosť podľa pokynov nadriadeného
- obsluhuje výrobné stroje a zariadené, na ktoré bol dôkladne zaškolený, podľa potreby na aktuálnu zákazkovú náplň
- vykonáva montážne práce podľa výkresovej dokumentácie
- vykonáva dokončovacie operácie na výrobkoch a polovýrobkoch, podľa aktuálne zákazkovej náplne, a to napr. čistenie po zinkovaní, prerezávanie závitov a pod.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť
- dobrá fyzická zdatnosť
- výhodou skúsenosť zo strojárenskej výroby
- minimálne stredoškolské vzdelanie