custom-banner

Pickovanie tovaru v obchodnom reťazci - Lamač, Petržalka, Zlaté Piesky

27.09.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Pozícia / odvetvie: Commerce; Shelf Stacker, Merchandiser, Cashier, Seller
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,22 EUR/hod.
5,22€/hodinu + príplatky za prácu cez víkend a finančný príspevok na stravu
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- pickovanie tovaru,
- práca so skenerom,
- príprava a vyskladnenie tovaru podľa objednávok,
- balenie tovaru,
- plnenie úloh podľa zadania nadriadeného.

Benefity a ďalšie výhody:

- práca na TPP
- ranné zmeny
- zaujímavé platové ohodnotenie
- práca aj cez víkend
- finančný príspevok na stravu za každú odpracovanú zmenu
- naučíte sa pracovať so skenerom
- práca pre mužov aj ženy
- práca na pravidelnom pracovisku s príjemným, priateľským kolektívom

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Áno

- platný potravinársky preukaz - nie starší ako 2 roky,
- ochota pracovať,
- pozitívny prístup k manuálnej práci,
- LEN RANNÉ ZMENY