Hľadáme operátora strojov v Kysuckom Novom Meste. Ubytovanie je ZDARMA

13.10.2021 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.
Miesto práce: Trenčín Region; Ilava
Pozícia / odvetvie: Real Estate and Building Industry, Machine Industry, Technology and Development, Manufacture; Toolmaker, Machine Operator in Engineering, Machinist, Locksmith
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
850 EUR - 900 EUR + bonusy
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máte záujem o stabilnú a dobre platenú prácu ? Ponúkame Vám prácu operátora strojov v Kysuckom Novom Meste , kde Vám zabezpečíme aj ubytovanie. Mesačná mzda je 1050 €. V prípade , že Vás ponuka zaujala neváhajte nám poslať Váš životopis a my Vás budeme obratom kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:
* kontrolovanie technického stavu na pridelenom kovacom stroji
* vykonávanie pravidelnej údržby na pridelenom kovacom stroji
* zodpovedanie za kontrolu správnej kvality materiálu dovezeného na kovacom stroji podľa sprievodného listu
kovania
* zodpovedanie za správnosť označenia hotových výkovkov identifikačnou sprievodkou a za správnosť označenia kovacích krabíc
* prekladanie vyžíhaných kusov zo žíhacích krabíc do expedičných bední podľa platných baliacich predpisov,
* zabezpečenie riadenia nezhodných výrobkov podľa stanoveného postupu
* udržiavanie poriadku a čistoty na pridelenom pracovisku

Benefity a ďalšie výhody:

* základná mzda je: 850 EUR - 900 EUR
* príplatky a bonusy vo výške: 50 EUR - 200 EUR
* ubytovanie - ZDARMA
* príplatky za nadčasy
* pracovný odev
* príspevok na jedlo

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

* znalosť kovacích strojov typu WAGNER 630, kovací stroj typy HATEBUR - VÝHODOU
* obsluha kovacieho stroja
* zodpovednosť
* spoľahlivosť
* aktívny prístup k riešeniu problémov
* práca na 3 zmeny

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

SYNERGIE ako personálno-poradenská spoločnosť má viac ako 20 rokov skúseností so slovenským a českým trhom práce. Vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.
Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe. Podľa ankety Najzamestnávateľ sme 2. najatraktívnejším zamestnávateľom v oblasti personálneho poradenstva.
Sme držiteľom ocenenia RecruitRank Awards 2013 za 1. miesto v kategórii veľké personálne spoločnosti. Píšeme blog www.hladacipokladov.sk

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.
Dunajská 4
Bratislava
Slovak Republic
www.synergie.sk

Kontaktné údaje:

Lenka Mardiaková
Tel: 421917359208