Hľadáme strojníka s nástupom ihneď

18.10.2021 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.
Miesto práce: Bratislava
Pozícia / odvetvie: Real Estate and Building Industry, Manufacture; Machinist
Ponúkaný plat (základná mzda): 735 EUR
735 -1 000 €
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkam Vám prácu v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou. Ide o prácu strojníka v Bratislave s mesačnou mzdou 735 € + príplatky a bonusy.
Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a pošlite nám Váš životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:
* príprava stroja na plnenie – čistenie, sterilizácia, sanitácia
* zabezpečenie obalového materiálu pre výrobný proces
* obsluha strojných zariadení pre plnenie produktov
* kontrola produktu počas výrobného procesu podľa stanovených štandardov a pracovných postupov
* komunikácia a operatívne riešenie plynulej prípravy produktu v priebehu výroby
* kontrola dátumu spotreby
* zodpovednosť za kvalitu výrobkov

Benefity a ďalšie výhody:

* zakladná mesačná mzda je 735 € + príplatky a bonusy
* špeciálny príplatok za prácu v chladnom prostredí
* 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
* pravidelné zvyšovanie základnej mzdy podľa platnej KZ
* stravné lístky nad rámec zákona
* ubytovanie

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

* ochota pracovať na zmeny (12 hod)
* zodpovednosť a spoľahlivosť
* manuálna zručnosť a technické myslenie
* prax s prácou v potravinárstve alebo FMCG výhodou
* potravinársky preukaz je podmienka

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

SYNERGIE ako personálno-poradenská spoločnosť má viac ako 20 rokov skúseností so slovenským a českým trhom práce. Vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.
Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe. Podľa ankety Najzamestnávateľ sme 2. najatraktívnejším zamestnávateľom v oblasti personálneho poradenstva.
Sme držiteľom ocenenia RecruitRank Awards 2013 za 1. miesto v kategórii veľké personálne spoločnosti. Píšeme blog www.hladacipokladov.sk

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.
Dunajská 4
Bratislava
Slovak Republic
www.synergie.sk

Kontaktné údaje:

Natália Škvrndová
Tel: 421918840760