custom-banner

Stabilná brigáda v závodnej kuchyni s dopravou zdarma!

21.09.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Priemyslený park Nitra - Drážovce
Nitra
Pozícia / odvetvie: Common Labour, Temporary Work, Tourism, Gastronomy, Hotel Industry; Assistant Worker
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,00 EUR/hod.
5€ hod. brutto + príplatky podľa zákonníka práce
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: temporary work
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- výdaj jedla
- umývanie riadov (hrncov, plechov)
- pomocné práce v kuchyni
Pracuje sa od pondelka do piatka na tri zmeny.

Benefity a ďalšie výhody:

- zabezpečená doprava zo širokého okolia Nitry
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť využiť stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Vhodné pre absolventov: Nie

- vek minimálne 18 rokov
- platný preukaz pre prácu s potravinami
- ochota pracovať na tri zmeny
- skúsenosti s prácou v gastronómii (výhodou)