Klientsky poradca

26.08.2021 Jana Jančošeková
Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Michalovce
Michalovce
Sama Chalúpku 10
07101

Region Michalovce
Pozícia / odvetvie: Banking, Leasing and Insurance; Client Consultant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

- dvojnásobné provízie /počas skúšobnej doby + variabilná zložka/
- fixný plat /počas skúšobnej doby + variabilná zložka/
- pozícia je vhodná pre šikovných ľudí s obchodnými skúsenosťami.
- výnimočné platové ohodnotenie v rámci najsilnejšej spoločnosti Allianz s.p.
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť prispôsobenia sa pracovnej doby – flexibilita
- všetky vstupné školenia s profesionálnymi trénermi ZDARMA online
- podpora realizácie nápadov, ktoré by boli obojstranne prospešné

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
13. 9. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 9. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Do tímu Vítame ambiciózneho záujemcu o toto pracovné miesto, prosím, zašlite Váš životopis vo formáte pdf. na email:email z dôvodu zaslania pozvánky na prijímací pohovor.

Náplň (druh) práce
Vašou úlohou bude v novootvorenej kancelárii:
- Pravdivo vysvetliť klientovi skutočné fungovanie produktov a služieb tak, aby v prípade poistnej udalosti získal to, čo očakával
- Skutočne pomáhať napr. v prípade poistných udalostí
- Pravidelne sa starať a servisovať
- Starostlivosť o pridelenú databázu existujúcich klientov
- Pomáhať klientom „od narodenia až po jeseň života“ v každej životnej
situácii.

- práca s počítačom
- povinné školenie, ktoré je ZDARMA
- práca s databázou v elektronickej podobe

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 16:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Počítače:
  • Internet - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť
  • trpezlivosť
  • praktické myslenie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Jana Jančošeková
Borovicová 2
07101 Michalovce
Slovensko
Tel: +421907456731

Iné možnosti práce