Asistent/ka predaja

22.10.2021 TEMPO KONDELA, s.r.o.
Miesto práce: Obchodné centrum Bratislava,
OC STYLA Shopping Palace,
Studená 4B/18496

Bratislava Region
Pozícia / odvetvie: Trader, seller
Ponúkaný plat (základná mzda): 950 EUR
+ prémie v závislosti od predaja
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máš cit pre obchod si trpezlivý a komunikatívny človek? Vieš vždy poradiť a pomôcť, si aktívny a efektívne využívaš pracovný čas? Estetické cítenie a tvorivosť vieš využiť pri starostlivosti o predajňu? Podľa potreby pomôžeš aj na inej predajni a zodpovednosť za tovar rád prevezmeš? Tak neváhaj a príď sa nám ukázať budeme kolegovia.

Benefity a ďalšie výhody:

- Ústretový prístup zamestnávateľa
- Zaškolenie a následné vzdelávanie
- Rozšírenie odborných schopností pomocou rôznych školení
- Zamestnanecké zľavy – zvýhodnený nákup tovaru z našej ponuky
- Koncoročné odmeny a priebežné prehodnocovanie mzdového ohodnotenia
- Stravné lístky
- Vernostná odmena za odpracované roky
- Stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
- Príspevok na rekreáciu

Prosíme o zaslanie životopisu, referencií a dôvodov, prečo by sme mali vybrať práve teba (motivačný list).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Áno

- zabezpečenie plynulého chodu predajne
- zodpovednosť a precíznosť
- starostlivosť o zákazníkov a odborné poradenstvo
- príjemné vystupovanie a chuť pracovať
- aktívna komunikácia

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom nábytku a bytových doplnkov v SR, ČR, RO a Maďarsku, s moderným a súčasným spôsobom fungovania, prostredníctvom kamenných predajní, e-shopu.

250-499 zamestnancov

Oblasť pôsobenia:

Maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami v špecializovaných predajniach

Adresa:

TEMPO KONDELA, s.r.o.
Vojtaššákova 893
Tvrdošín
Slovak Republic
www.tempo-kondela.sk

Kontaktné údaje:

personalne@kondela.sk
Vojtaššákova 893, Tvrdošín, 027 44, Slovak Republic