Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme OPERÁTOROV VÝROBY- mzda až 1 200€ mesačne. 2 dni práca - 2 dni voľno. Nástup rovno do kmeňa!

TRANSFER International Staff k.s.21.10.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Obsadzujeme pozíciu operátor výroby. Náplňou práce operátora je lisovanie, odielranie, kalenie, brúsenie, prefinish a lapovanie.

Zaradenie operátora na pozíciu závisí od priebehu tréningu, školení a predchádzajúcich pracovných skúseností.

Práca je v nepretržitej prevádzke (2 dni práce, 2 dni voľna)

Upresnenie platových podmienok

3,82/hodina (po absolvovaní zaučenia nárast mzdy až do 6,50€/hodina) + dochádzkový bonus 6% + odmena za výkon 10% + pohyblivá časť mzdy 10% + príplatky za zmennosť + zákonné príplatky = 1200€

Benefity a ďalšie výhody

- stabilné zamestnanie (nástup rovno do kmeňa(
- 2 dni práce a 2 dni voľn
- pravidelné navyšovanie mzdy
- príplatky za zmennosť
- zákonné príplatky
- dochádzkový bonus
- osobné ohodnotenie
- pohyblivá časť mzdy
- príspevok do DDS
- zabezpečená teplá strava (obedy, večere)
- firma sa nachádza v dostupnej vzdialenosti od autobusovej a vlakovej stanice

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím pošlite svoj životopis - prípadne volajte 0948942345. Každý uchádzač bude kontaktovaný.
Práca je vhodná aj pre absolventov/absolventky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť

- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke

- ukončené stredoškolské vzdelanie

- samostatnosť

- zodpovedný prístup k práci

- dochvíľnosť