Práca v sklade s oblečením v Nemecku, bez znalosti nemeckého jazyka

10.09.2021 A - WORK s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Place of work: Peine
Germany
Position / industry: Warehouseman
Salary offered (basic salary): 1612 EUR
7,15 EUR/hodina/v čistom
nadčasové hodiny 7,60 EUR/hodina/v čistom.
Start date: by agreement (ASAP)
Type of employment: full-time
Number of vacancies: 6

Job information

Job description, information about job:

Hľadáme motivovaných pracovníkov (aj bez nemeckých jazykových znalostí) do skladu s textilom v Nemecku na dlhodobý pracovný pomer. Všetky informácie nájdete aj na našej web stránke www.a-work.sk

Náplň práce:
• vybaľovanie/balenie odevov
• triedenie odevov
• pikovanie tovaru
• štítkovanie
• vykládky tovaru

Príjem: 7,15 EUR/hodina/v čistom a za nadčasové hodiny 7,60 EUR/hodina/netto.

Možnosť robenia nadčasov: priemerný počet odpracovaných hodín mesačne: od 180 - 220 a viac.
Možnosť zálohy po prvom odpracovanom týždni.

Ďalšie informácie:
Miesto výkonu práce: Peine a Lehrte (pri Hannoveri), Nemecko.
Pracovný čas: ranná zmena, poobedná zmena.

Nemusíte ovládať nemecký jazyk (znalosti jazyka sú výhodou).

Pracuje sa v slovenskom kolektíve pod vedením slovenských pracovníkov.

Ubytovania v rôznej vzdialenosti, od 5 km do max. 25 km/do 20 min. autom od pracovísk.

Pracovná zmluva je uzatvorená a podpísaná pred vycestovaním.
Nemecké zdravotné poistenie.
Odvody do nemeckého sociálneho systému.

Vhodné pre páry.

Uprednostňujeme záujemcov s vlastným autom.

Termín nástupu: čo najskôr

Benefits and other advantages:

Zabezpečené ubytovanie, na ktoré si prispievate len 60 € mesačne.

Ubytovanie (štandardne komplet vybavené byty, domy ) - ubytovanie zabezpečuje a hradí zamestnávateľ, zamestnanci si prispievajú 60 € mesačne.

20-24 dní platenej dovolenky a všetky nemecké sviatky.

Information for the applicant:

Prosíme serióznych záujemcov aby nás v prípade záujmu kontaktovali písomne - zaslaním životopisu, registráciou na našej web stránke www.a-work.sk, mailom alebo sms správou.

Employee requirements

Minimum required education: Elementary Education
Suitable for graduates: No

Generally required knowledge:

Požadujeme: seriózny prístup k práci zodpovedajúci predstavám nemeckého zákazníka, plnenie pokynov vedúcich zamestnancov , rešpektovanie zásad slušného správania voči nemeckým a slovenským spolupracovníkom, zmysel pre kolektív.