Skladník-práca na 1 zmenu

08.09.2021 ZOVOS - EKO, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Čab 268, 95124
Nitra Region; Region Nitra
Pozícia / odvetvie: Warehouseman
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 - 1020 EUR
Termín nástupu do práce: from 1.10.2021
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Prijíma materiál na sklad, kontroluje množstvo na základe dodacieho listu od dodávateľa a objednávky z oddelenia nákup.
- Vizuálne kontroluje kvalitu materiálu pri príjme (rovnosť profilov, nadvárané profily, mastnosť plechov ...).
- Fyzicky zaskladňuje materiál do určených lokácií.
- Vydáva materiál fyzicky zo skladu:
- na základe výdajových dokladov od koordinátorky skladu - materiál na zákazky,
- na základe žiadaniek z výroby a ostatných oddelení – priamy, režijný a ostatný materiál.
- Vydáva materiál evidenčne v IS .
- Vykonáva priebežné fyzické inventarizácie určených materiálových skupín na sklade za každý kalendárny mesiac.
- Vykonáva riadnu inventarizáciu materiálových skladových zásob na základe príkazu na vykonanie inventarizácie od vedenia spoločnosti.

Benefity a ďalšie výhody:

- teplá strava priamo v areáli spoločnosti, doplatok len 1€,
- zabezpečenie servisu pracovného oblečenia,
- možnosť prémie za odporúčanie kandidáta do výšky 200 €,
- príspevok na regeneráciu vo výške 100 €
- rôzne finančné ako aj nefinančné benefity - upresnené osobne

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Word

- podmienka je práca s počítačom, držiteľ VZV a znalosť hutného materiálu