Predajca mobilných telefónov a príslušenstva - asistent predaja Bratislava

03.09.2021 DATES MOBILE Slovakia, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Pozícia / odvetvie: Commerce; Trader, seller, Expert Shop Assistant, Seller
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
variabilná zložka - odmeny z predaja.
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Aktívny predaj produktov a služieb zákazníkom na predajni.
Riešiť požiadavky a potreby zákazníkov.
Viesť administratívu a agendu spojenú s predajom a následným zákazníckym servisom.

Benefity a ďalšie výhody:

Zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti s výborným finančným ohodnotením. Práca s najnovšími technológiami v mladom kolektíve. Možnosť zakúpenia mobilného telefónu a príslušenstva za nákupné ceny.
Po zaučení zamestnanca nástup na TPP.
Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Áno