Klopič kolíb

20.08.2021 STROJZVAR BaP spol. s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: U. S. Steel Košice, s.r.o., Šaca
Košice
Pozícia / odvetvie: Machine Operator, Crane Operator
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,70 EUR/hod.
Nástupná mzda na živnosť je od 5,70 € samozrejme podľa praxe a iných kritérií sa mzda môže aj zvýšiť.
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: business licence
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Je potrebné zaslať životopis kliknutím na email alebo na Reagovať na ponuku.
NEVOLAŤ!
V prípade záujmu vás budeme my kontaktovať.

Naša spoločnosť Strojzvar BaP ponúka výkon prác v profesiách klopíč kolíb (viazač) na rôznych prevádzkach v spoločnosti USSK (U. S. Steel Košice).

Benefity a ďalšie výhody:

V budúcnosti možnosť rozšírenia pracovnej pozície na ŽERIAVNIK (+zvýšenie hodinovej mzdy).
Zamestnanecké výhody, benefity - viac na osobnom pohovore.
Bežná prevádzková zmennosť je denná / nočná, dva dni voľna (12 hodinové zmeny, pracovný čas 11:25 h.).

Vyžadujeme zodpovednosť, flexibilitu, dodržiavanie predpisov a pokynov prevádzky a nadriadeného.
Tak isto máme zavedenú nulovú toleranciu voči alkoholu, omamným a psychotropným látkam.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Jazykové znalosti: Slovak
Vhodné pre absolventov: Nie