Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Práca vo výrobe nárazníkov. Možnosť ubytovania! Príspevok na dopravu! Mzda až 1000 €.

TRANSFER International Staff k.s.22.10.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- trojzmenná prevádzka

- kompletná výroba nárazníkov (výroba, lakovanie, finalizácia nárazníkov)

- kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu

- dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov

Upresnenie platových podmienok

základný plat 770 €+ variabilná zložka mzdy 131 € + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- ubytovanie ZDARMA !
- závodná jedáleň
- výkonnostný bonus
- zákonné príplatky
- zálohy

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás táto ponuka nezaujala, môžete ma kontaktovať na 0948 925 330 alebo mailom na email Vieme Vás zamestnať v rámci celého Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- dobrý zdravotný stav

- ochota vycestovať

- spoľahlivosť, zodpovednosť

- ochota pracovať na 3 zmeny

- skúsenosť s prácou operátora výhodou