Obchodno-technický pracovník predaja a výroby hliníkových a oceľových dverí

17.08.2021 PYROBATYS Bratislava, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Pozícia / odvetvie: Expert Shop Assistant, Site Planner, Design Technician, Construction budgeter / calculator, Technical worker
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
V závislostí od skúseností kandidáta a rýchlosti zaškolenia možné zvýšenie.
Odmeny podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti.
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

vypracovanie cenových ponúk podľa projektovej dokumentácie,
spracovanie technickej dokumentácie a komunikácia so zákazníkom,
príprava technickej dokumentácie pre oddelenie výroby, komunikácia s dodávateľmi materiálov,
evidencia dokumentácie,

Benefity a ďalšie výhody:

Po zaslaní životopisu budeme kontaktovať vhodných uchádzačov a prizývať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Jazykové znalosti: English (elementary - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook

komunikatívnosť, technické myslenie,