Konštruktér - príprava výkresov do výroby, projektový manažér

15.10.2021 ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.
Miesto práce: Lozorno 927
Bratislava Region, Trnava Region; Malacky, Pezinok, Stupava
Pozícia / odvetvie: Electrotechnical Engineer, Design Engineer, Design Technician, Project Manager, Electrotechnics, Project Manager, Power Engineering, Technical worker, Technician
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
od 1 200 €/mesiac
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• príprava technickej dokumentácie/podkladov do výroby v programe AutoCAD (100 % ovládanie programu AutoCAD)
• podľa zadania a špecifikácie projektuje , kreslí/rysuje konštrukčnú a výrobnú dokumentáciu k výrobkom - trafostaniciam
• kontinuálne vytvára výrobnú dokumentáciu pre výrobu skeletov trafostaníc a kompletizovanie trafostaníc

Benefity a ďalšie výhody:

13. plat
práca v stabilnej spoločnosti v príjemnom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

AutoCAD, Microsoft Excel, Microsoft Word

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť ELEKTRO-HARAMIA s.r.o. úspešne pôsobí na slovenskom trhu už viac ako tridsať rokov a jej hlavným výrobným programom je výroba, montáž a predaj kompaktných železobetónových kioskových trafostaníc a rozvádzačov pre potreby slovenských energetických podnikov, ale aj pre ostatných civilných odberateľov nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike.

Oblasť pôsobenia:

Výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov

Adresa:

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.
Lozorno 927
Lozorno
Slovak Republic
www.elektroharamia.sk

Kontaktné údaje:

Ivana Stolárová
Lozorno 927, Lozorno, 900 55, Slovak Republic
Tel: 0265968267

Iné možnosti práce